Форум при королевском дворе

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум при королевском дворе » Обо всем и ни о чем!!! » Украинский и не только


Украинский и не только

Сообщений 1 страница 30 из 40

1

А что на украинском обозначает ПРИГОДА? У мужа моей сестры фамилия ПРИГОДА и он уверяет, что на украинском это значит приключение. ЭТО ПРАВДА?  :o

0

2

Точно, прриключение. big

0

3

Правда.  :lol:

0

4

Надо же почерпнула для себя что-то новенькое из украинского.
У меня вообще разговор  с людьми на Украине которые не желают или просто не могут говорить по русски (был разговор с украинцем который живет близ запорожья, там у них вообще коренной язык) так вот как мы общались : Он мне на чистом украинском а я ему на русском, вот и пообщались  :)
А многий народ не понимает Укр.яз. я не представляю как можно не понимать, наши языки очень похожи. Или упрощенность в понимании мной этого языка возможно в том что у меня украинские корни  B)

0

5

Я сама со всеми разговариваю на укаинском языке, но я все отлино понимаю русский язык. Просто мне сложно говорить по русском. Если я б могла, то я и здесь бы писала на украинском.
Но, мене напевно ніхто не зрозуміє. :(

Отредактировано Lyunik (07-07-2006 19:33:52)

0

6

Я сама со всеми разговариваю на укаинском языке, но я все отлино понимаю русский язык. Просто мне сложно говорить по русском. Если я б могла, то я и здесь бы писала на украинском.
Но, мне напевно ніхто не зрозуміє. :(

ні, помиляєшься, знайдуться ті, хто зрозуміють... :D

0

7

Тоді може пені писати на українській мові? А хто захоче прочитати – переведе.  B)

0

8

також варіант! B)

0

9

Головне, щоб в мене не кидали гнилими помідорами. :lol:

0

10

Якщо справа дійде до такої критичної ситуації, можу допомогти відбиватися :D

Отредактировано Solnyshko (07-07-2006 14:22:18)

0

11

Да я смотрю вы уже по русски писать не хотите, а я немного понимаю, у меня какая-то прабабушка с папиной стороны была из Львова  air

0

12

Якщо справа дійде до такої критичної ситуації, можу допомогти відбиватися :D

Буду мати на увазі.  B)

Да я смотрю вы уже по русски писать не хотите, а я немного понимаю, у меня какая-то прабабушка с папиной стороны была из Львова  air

Отлично, еще один человек будет меня понимать.   :lol:

Отредактировано Adeline (13-07-2006 18:33:09)

0

13

Я когда была на Украине,  ни фига не понимала, стояла только лупками, хлопала, и улыбалась!!

0

14

Люник
На мою помощь тоже рассчитывай.
Не дадим закидать мы тебя вместе с Солнцем  ;)

0

15

Дякую.  sm77  :sm6:  sm77  :sm6:
Тоді місцями буду писати на українській мові. B)

0

16

Я когда была на Украине,  ни фига не понимала, стояла только лупками, хлопала, и улыбалась!!

Ты наверное не много была на Украине. Украиский язык очень похожий на русский. Просто не которые люди говорят на диалекте.

0

17

2 недели я была на море! Даже под конец отпуска кроме "ты" не понимала!

0

18

Шановні співвітчизниці! Приймете в своє україномовне коло? І як вам *подобається* те, що зараз відбувається у Верховній Раді? big

0

19

Шановні співвітчизниці! Приймете в своє україномовне коло? І як вам *подобається* те, що зараз відбувається у Верховній Раді? big

Ми тебе щиро приймаємо.  :sm6:
Ну, Верховна Рада, це таке питання, що потребую довгого обговорювання big.
Як на мене, краще її розпустити, і провести перевибори.

2 недели я была на море! Даже под конец отпуска кроме "ты" не понимала!

Когда ты прожила б в Украине больше года, я думаю, начала б украинский язык понимать.

Отредактировано Adeline (13-07-2006 18:34:31)

0

20

Это в любой стране произойдет!!  ;)

0

21

Это в любой стране произойдет!!  ;)

Когда твой язык похожий на язык этой страны, то это произойдет намного быстрее.  :lol:

0

22

Украиский язык очень похожий на русский. Просто не которые люди говорят на диалекте.

Я украинский не знаю, но что он похож на русский согласна. Так по смыслу понять можно о чем вы пишите, хотя некоторые слова я не понимаю   :blink:

0

23

А мне понравилось!
Девочки, если хотите, пишите здесь на украинском, но только в этой теме!

0

24

Я из Восточной Украины, и здесь украинский подвергся сильному влиянию русского, поэтому те, кто приезжают к нам из Росси, достаточно быстро адаптируются.

0

25

Мені не важко розмовляти украюнською, просто я не відчуваю внутрішньої портеби. Я думаю російською. Тому коли розмовляю українською для мого мозку це подвійне навантаження - доводится перекладати, наче я іноземка. Смішно. Англійською я володію досить сумнівно, але інколи подумки я вимовляю прості фрази англійською - просто мене цікавить ця мова - як будь-яку урбанізовану, сучасну людину. Українською я розмовляю коли щось кажу жартома, чи коли того потребує навчання.
Я що стосується Верховної Ради, доти доки не поновлять Конституційний Суд - усе буде як є зараз "что хочу то и ворочу". Зрозуміло, поки немає конституційного суду, наші політики та урядовці не будуть дотримуватися не лише законодавства взагалі,а навіть Констуції! (вони ж звільнили конституційних суддів щоб провести славнозвісну конституційну реформу - парламентсько-президентську республіку влаштувати - і домоглися свого! тепер обрали новий парламент, який не може поділити між собою владу - а саме обрати уряд - адже при нинішньому конституційному ладі першу скрипку гратиме прнемьер-міністр та його ураяд - тому, що тепер від буде підзвітний Верховній Раді, а не Президентові, як раніше. А що там звітувати перед Верховною Радою, якщо вони навіть Спвкера Парламенту ледь обрали - за 5 місяців навіть роботу не розпочали! А ще питається в кого реальна влада! - в Премьера звичайно - от тому і обрати його не можеть - гра варта свічок!)

0

26

Мені не важко розмовляти украюнською, просто я не відчуваю внутрішньої портеби. Я думаю російською. Тому коли розмовляю українською для мого мозку це подвійне навантаження - доводится перекладати, наче я іноземка.

А у мене навпаки. Коли в інституті, мені викладали на російській мові предмет, то я толком майже не розуміла, тому що в умі собі перекладала. Я за те, коли інститут український, то там повинні всі викладати на українській.  big

Я що стосується Верховної Ради, доти доки не поновлять Конституційний Суд - усе буде як є зараз "что хочу то и ворочу". Зрозуміло, поки немає конституційного суду, наші політики та урядовці не будуть дотримуватися не лише законодавства взагалі,а навіть Констуції! (вони ж звільнили конституційних суддів щоб провести славнозвісну конституційну реформу - парламентсько-президентську республіку влаштувати - і домоглися свого! тепер обрали новий парламент, який не може поділити між собою владу - а саме обрати уряд - адже при нинішньому конституційному ладі першу скрипку гратиме прнемьер-міністр та його ураяд - тому, що тепер від буде підзвітний Верховній Раді, а не Президентові, як раніше. А що там звітувати перед Верховною Радою, якщо вони навіть Спвкера Парламенту ледь обрали - за 5 місяців навіть роботу не розпочали! А ще питається в кого реальна влада! - в Премьера звичайно - от тому і обрати його не можеть - гра варта свічок!)

Я проти останньої коаліції. Ми боролися проти Януковича, і я не розумію як це його можна підтримувати його. Коли б хтось другий прем’єр я ще б змирилася. Депутатам, на певно, всім заплатили гроші.  big

Отредактировано Lyunik (24-07-2006 17:22:27)

0

27

Взагалі, мені здається, що все мають зрозуміти - Україне не готова бути Парламентсько-президетською республікою - не доросла ще. А те що зараз відбуваеться - вже не сміятись а плакати треба... Ніхто не поступится - це давно зрозуміло. Розпустити Верховну Раду - дуже дорого. Це замкнене коло. Нажаль.

0

28

і як вам це подобається??? Сьогодні вранці я була просто в шоці! Прем'єр Янукович - це остання крапля, яка переповнила чашу мого терпіння. Я три тижні відпочивала в Карпатах, лише вчора повернулася і от на тобі... Ганьба!!!!

0

29

Я из Восточной Украины, и здесь украинский подвергся сильному влиянию русского, поэтому те, кто приезжают к нам из Росси, достаточно быстро адаптируются.

во время предвыборной компании много было разговоров о притеснении русского языка, так вот, на мой взгляд, говорить нужно о притеснении украинского языка. Я с месяц назад пыталась купить ребенку украинскую азбуку и была в шоке, когда в детском мире я ее не нашла. Только книги на русском. Я понимаю, что можно поднапрячься и найти, но объясните, почему в родной стране я должна напрягаться, чтоб найти книги на родном языке? Так какой же язык спасать нужно?!

0

30

во время предвыборной компании много было разговоров о притеснении русского языка, так вот, на мой взгляд, говорить нужно о притеснении украинского языка. Я с месяц назад пыталась купить ребенку украинскую азбуку и была в шоке, когда в детском мире я ее не нашла. Только книги на русском. Я понимаю, что можно поднапрячься и найти, но объясните, почему в родной стране я должна напрягаться, чтоб найти книги на родном языке? Так какой же язык спасать нужно?!

Це українську мові потрібно допомагати розвиватися в рідній країні, а не російській в Україні.   dia

0


Вы здесь » Форум при королевском дворе » Обо всем и ни о чем!!! » Украинский и не только