Форум при королевском дворе

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум при королевском дворе » Обо всем и ни о чем!!! » Украинский и не только


Украинский и не только

Сообщений 31 страница 40 из 40

31

Я вважаю, що в першу чергу треба розвивати свою рідну мову. А такий аргумент, що треба допомагати російскій, тому що багато українців розмовляє лише нею і не розуміють української, це, на мою думку просто ганьба!

0

32

Я вважаю, що в першу чергу треба розвивати свою рідну мову. А такий аргумент, що треба допомагати російскій, тому що багато українців розмовляє лише нею і не розуміють української, це, на мою думку просто ганьба!

Повністю згідна.  big

0

33

Добрий день усім!!!

Дівчата я теж хочу приєднатися до вашого патріотичного гуртка. Приймете? :)

Я живу на Західній Україні і повністю з вами згідна - потрібно розвивати українську мову!!! Якби ще всі українці були з нами згідні!!!

0

34

Добрий день! Звичайно ми тебе приймаємо! Завжди приємно, коли до нас приєднуються нові люди. Чим нас більше, тим ми сильніше  ;)

0

35

І з чого почнемо розвивати українську мову?  :rolleyes:

0

36

хоча б з цієї сторінки... :rolleyes:  бо вона вже пилюкою припала, ніхто сюди не заходить... ;)

0

37

Ну що змітаємо пилюку!!! :)
Дівчата, а хтось читав хоть один ЛР на українській мові? Якщо так то поділіться враженнями!!!
В школі читала книжки на укр., а для себе щось не хотілося blaqsh

0

38

За останній час мені в руки не потрапляло жодного ЛР на українській мові... Все, що я читала - це классика, або шкільна програма... Ну, хіба що Гаррі Поттера і "Пригоди капітана Блада" я прочитала українською... Хоча, шкільна програма це теж не дуже погано... Я із задоволенням прочитала "Тигролови", "Тіні забутих предків", "Кайдашеву сім'ю". Хоча це, звістно, не зовсім можна назвати ЛР, але... маємо те, що маємо. Не друкують у нас літератури рідною мовою...

0

39

Я також, ще не зустрічала роман на українській мові.  <_<

0

40

Прошу прощения, что по русски, но у меня нет украинской клавиатуры.
В свое время, это где-то году эдак 1974 - 75, прочитала на украинском "Крестного отца" Марио Пьюзо, но если совсем честно, то не потому, что мне так хотелось, а потому, что только журнал "Всесвит" его опубликовал. А вообще хорошо читать не переводные книги, а написанные на украинском. Море удовольствия.

Отредактировано Henrietta (23-10-2006 14:47:01)

0


Вы здесь » Форум при королевском дворе » Обо всем и ни о чем!!! » Украинский и не только